Inženýr CAE - Výpočtář FEM

Do zkušeného týmu specializujícího se na výpočty a simulace v automotive hledáme začínající výpočtáře se znalostí aplikované mechaniky, skriptování (např. Python), komunikující bez problémů v angličtině nebo němčině se zájmem o automotive a chutí učit se nové věci. Náplň práce: Příprava a vyhodnocení komplexních úloh pro tyto oblasti: - statika, dynamika, Crash - příprava a vyhodnocení experimentu - komunikace se zákazníkem, řešení svěřeného problému, prezentace výsledků - spolupráce v rámci mezinárodního teamu IDIADA Group

Do zkušeného týmu specializujícího se na výpočty a simulace v automotive hledáme začínající výpočtáře se znalostí aplikované mechaniky, skriptování (např. Python), komunikující bez problémů v angličtině nebo němčině se zájmem o automotive a chutí učit se nové věci.

Náplň práce:

Příprava a vyhodnocení komplexních úloh pro tyto oblasti:
- statika, dynamika, Crash
- příprava a vyhodnocení experimentu
- komunikace se zákazníkem, řešení svěřeného problému, prezentace výsledků
- spolupráce v rámci mezinárodního teamu IDIADA Group

Požadavky:

- VŠ vzdělání v oblasti strojírenství (zaměření na aplikovanou mechaniku )
- kreativita, schopnost přinášet nová technická řešení
- schopnost samostatného logického uvažování a řešení úkolů
- pečlivost, důslednost, příjemné a profesionální vystupování
- potenciál uspět v mezinárodním prostředí
- Aj na komunikativní úrovni. Nj na komunikativní úrovni je velkou výhodou

Nabízíme:

- zajímavou práci na špičkové technické úrovni
- profesionální zaškolení
- nadstandardní platové ohodnocení
- osobní rozvoj, podporu vzdělávání
- zaměstnanecké benefity

Místo výkonu práce:

Praha, Brno, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Liberec

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

Odeslat životopis

Nahrát soubor