Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?

Workshop „FEM analýzy v praxi“

IDIADA pořádala svůj tradiční workshop „FEM analýzy v praxi“

Ve čtvrtek 18. 9. 2014 se konal další ze série workshopů zabývajících se FEM analýzami a jejich použití v rámci produktového portfolia SIMULIA. Akce se konala v příjemných, nově zrekonstruovaných prostorách, co-workingového centra Impact HUB Praha. Semináře se zúčastnilo na 20 odborníků z řad uživatelů SIMULIA a specialistů zabývajících se metodou konečných prvků.

Nosným tématem byly tentokrát únavové analýzy a představení produktu SIMULIA Fe-safe, lídra mezi sofware zabývajících se životností. Úvodem byly prezentovány novinky v oblasti licencování portfolia SIMULIA, které nyní umožňuje využití více produktů v rámci tzv. extended tokenů. Poté vystoupil Jan Steklý z naší společnosti, který posluchače seznámil s novou verzí Abaqus 6.14 a představil  produkt SIMULIA fe-safe a možnosti jeho využití.

Následovala případová studie využití tohoto produktu v konkrétním projektu společnosti IDIADA. Na závěr celého programu vystoupil host z Dassault Systémes Tomáš Ivančík a představil novou platformu 3DEXPERIENCE velmi originálním a netradičním způsobem, využil k tomu totiž své nové záliby – míchání koktejlů. Přednáška s názvem SIMULIA cocktail 3DEXPERIENCE tak krom seznámení s novou platformou umožnila účastníkům ochutnat tradiční i méně známé míchané nápoje.

Pokud jste se semináře nemohli zúčastnit a problematika Vás zajímá, neváhejte se na nás obrátit.